اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > درباره ما > تاریخچه
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
تاریخچه 

شرکت دانش اتصال کابل در تاریخ 82/1/15 با هدف تامین و ارائه تجهیزات برق و مخابرات فعالیتهای خود را آغاز نموده است و جزء فهرست تامین کنندگان تجهیزات الکتریکال، تایید شده از سوی کیمته استاندارد شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و همچنین لیست تامین کنندگان تجهیزات مخابرات تایید شده از سوی شرکت مخابرات استان تهران می باشد که افتخار و سابقه همکاری با شرکتهای توزیع نیروی برق و مخابرات دیگر استانهای کشور و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت، مطابق با استاندارد های بین المللی را دارا می باشد .
از ویژگیهای اصلی فعالیت این شرکت می توان به دقت و کنترل شدید کیفیت محصولات ، کاهش هزینه ها مطابق اصول اقتصاد مهندسی، سرعت در ارائه خدمات و رعایت استاندارد های بین المللی در تامین محصول اشاره نمود.

ضمنا شرکت دانش اتصال کابل جهت ارائه مدارک و آموزش های بیشتر در زمینه محصولات خود اعلام آمادگی می نماید لذا لطفا در صورت نیاز به هرگونه مدارک فنی، کاتالوگ، تست ریپورت، ریفرنس فروش و غیره با شماره تلفنهای دفتر تهران تماس حاصل فرمایید. امیدواریم بتوانیم در راستای نیل به هدف ارتقا سطح تکنولوژی و دانش فنی و همچنین بر طرف نمودن مشکلات موجود در زمینه های فوق الذکرجوابگوی نیاز شما باشیم.


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت دانش اتصال کابل می باشد